15 YIL, HEYECAN İLE

İşimizin bilgiye dayanan yapısıyla, çalıştığımız her sektörün gerekli teknik bilgi ve arz talep dengesine hakim bir şekilde müşterilerimize kesin ve büyüme odaklı partnerlikler sağlıyoruz.Leksan Reklam Ltd. Şti. olarak hizmetlerimizi 15 yıldır büyük bir heyecan ile sürdürüyoruz.2005 yılında “Etikete dair herşey” ilkesiyle yola çıkarak, serigraf baskı atölyemizde onlarca çeşit ürün üretiyor, geçen 15 yıllık süreçte pek çok ürünü ve baskı tekniğini de portföyümüze ekleyerek üretim gücümüzü artırmaya devam ediyoruz.

Kurulduğumuz günden beri, hizmet vermekte olduğumuz her sektörün gündemini takip ederek fuarlarına katılıyor yeniliklerini takip ediyoruz. Buna bağlı olarak müşterilerimizi daha iyi anlıyor, kendimizi geliştiriyor ve taleplere daha verimli yanıtlar veriyoruz.Sürekli gelişim inancıyla değer verdiğimiz en önemli konulardan bir diğeri ise “Kalite ve Güven”. Uzman kadromuz, hassas işçiliğimiz ve doğru zamanda teslimatı gerçekleştirerek müşterilerimize mümkün olan en kaliteli ürünü ve en uygun fiyatı sunmayı hedefliyor, güven ve tavsiye ağımızı genişleterek büyümeyi sürdürüyoruz.

Hizmetlerimiz

METAL ETİKET İMALATI

Her sektörde kullanımı olan ve göze çarpan kabartmalı metal etiket imalatı yaparak ürününüzün akılda kalıcı bir etki bırakmasını sağlıyoruz.

PVC – LEKSAN ETİKET İMALATI

Metal etikete kıyasla daha uygun olan pvc etiket veya leksan etiket imalatını renk sınırlaması olmaksızın serigraf baskı ve uv baskı teknikleriyle üretiyoruz.

PLEKSİGLAS ÇALIŞMALAR

Cama benzeyen ama esnek ve kırılmayan yapısından dolayı özellikle makine sanayiinde tercih edilen pleksiglas ürünler üretiyoruz.

asansör kapı açma anahtarı

Acil durum kapı açma anahtarı ve elektrik panosu anahtarı imalatını damla etiketli veya kendinden dökümlü olarak sağlam şekilde üretiyoruz.

damla etiket imalatı

Etiket kategorisinde açık ara en şık görüntüye sahip damla etiket imalatını istenilen her ölçüde ve her özel kesimde renk sınırlaması olmaksızın üretiyoruz.

stıcker çıkartma etiket imalatı

Başlıca uyarı etiketi, makine kimlik etiketi ve yönlendirme etiketi olarak bilinen ancak hemen hemen her alanda tercih edilen sticker etiket veya çıkartma etiket imalatını sergiraf baskı, uv baskı, dijital baskı ve ofset baskı ile yapıyoruz.

KUMANDA PANELİ İMALATI

Endüstriyel makinaların yönetim paneli, tuş takımı veya dijital ekranları için metal kumanda paneli ve pvc-leksan kumanda paneli imalatı yapıyoruz.

KABARTMALI METAL ETİKET İMALATI

Her sektörde kullanımı olan ve göze çarpan kabartmalı metal etiket imalatı yaparak ürününüzün akılda kalıcı bir etki bırakmasını sağlıyoruz.

KABARTMALI PVC-LEKSAN ETİKET İMALATI

Her sektörde kullanımı olan ve göze çarpan kabartmalı Pvc-Leksan etiket imalatı yaparak ürününüzün akılda kalıcı bir etki bırakmasını sağlıyoruz.

UYARI İKAZ ETİKET İMALATI

Makine sanayi ve iş güvenliği uygulamalarında gereken uyarıları bildirmek için kullanılan uyarı etiketi imalatı ve ikaz etiketi imalatı yapıyoruz.

MATBU ÜRÜNLER

Firmalar için kartvizit, katalog, afiş, bloknot, fatura, hizmet formu, seyir defteri ve tüm matbaa ürünlerinin imalatını yapıyoruz.

Öne Çıkan Rakamlar